416F37412AAR
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
416F37412AAR Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 416F37412AAR
Producent / Mærke: CTS Electronic Components
Produkt beskrivelse CRYSTAL 37.400 MHZ 10PF SMT
Dataark: 416F37412AAR.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 174288 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 174288 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
3000 pcs
Anmodning Citat
  • Antal:
Giv os din målpris, hvis mængder større end dem, der vises.
  • Varenummer
  • firmanavn
  • Kontakt navn
  • E-mail
  • Besked
Specifikationer for 416F37412AAR
Varenummer 416F37412AAR Fabrikant CTS Electronic Components
Beskrivelse CRYSTAL 37.400 MHZ 10PF SMT Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 174288 pcs Datablad 416F37412AAR.pdf
Type MHz Crystal Størrelse / Dimension 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Serie 416 Vurderinger -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 4-SMD, No Lead
Driftstemperatur -10°C ~ 60°C Driftstilstand Fundamental
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikantens standard ledetid 12 Weeks Belastningskapacitet 10pF
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) 0.018" (0.45mm)
Frekvens Tolerance ±10ppm Frekvensstabilitet ±20ppm
Frekvens 37.4MHz ESR (Equivalent Series Resistance) 200 Ohms
Detaljeret beskrivelse 37.4MHz ±10ppm Crystal 10pF 200 Ohms 4-SMD, No Lead